Panjur ne işe yarar ? 19TEM
Panjur ne işe yarar ?

İlk panjur çok eski zamanlara dayanmaktadır. Tam olarak şu tarihte keşfedilmiştir gibi kesin bir bilgi olmamakla 1700 ile 1800 tarihleri arasındadır. Panjur sistemleri çok eskilere dayanmaktadır.

 İpli Klasik Panjur İpli panjur modelleri, diğer panjur sistemin geliştirilmiş halidir. İlk çıkış tarihi 1970 ile 1980 tarihleri arasında keşfedilip günümüze kadar gelişerek geldi.

 Otomatik Panjur Motorlu panjurlar günümüzde artık hemen hemen tüm ihtiyaçlarımıza göre üretilebilen bir sistem haline dönüştü. Akıl ev sistemlerinden tutunda, mobil kumanda sistemleri ile entegre edilerek uzaktan evinizin veya işyerinizin tüm panjurlarını kontrol edebiliyorsunuz. Motorlu panjur sistemleri günümüzde 1980 li yıllardan itibaren aktif bir rol oynamaya başladı.

İlk mağaza, dükkan, depo gibi alanların otomatik kepenk sistemleri yapılarak pratik çözümler sunulmaya ve git gide yayılmaya başladı. Ev modellerine geçiş biraz geç olsa da 1990′ lı yılların başından itibaren ev pencerelerine uygulanmaya başlandı. ( Motorlu sistemlerin tarihi daha eskilere dayanmaktadır. Otomatik kapı sistemleri 1954 yılında yapılıp ilk uygulaması 1960 yılında uygulandı.)

Peki Biz kimiz ? 

Bizler, izmir panjur tamiri, gaziemir panjur tamiri, menderes panjur tamiri, karabağlar panjur tamiri, buca panjur tamiri, görece panjur tamiri, balçova panjur tamiri, bornova panjur tamiri, ayrancılar panjur tamiri, torbalı panjur tamiri, ürkmez panjur tamiri, gümüldür panjur tamiri, özdere panjur tamiri, seferihisar panjur tamiri, sarnıç panjur tamiri, konak panjur tamiri, alsancak panjur tamiri, karşıyaka panjur tamiri gibi kelimelerin sektöründe 15 yıldır hizmet veren İzmir'in en kaliteli ve en profesyoonel ekibine sahip gezici servisiz..

Panjur Aranız olursa mutlaka bizimle İletişime geçin : 0554 963 69 19

Panjurun amacı nedir.

İzmir Panjur Tamiri

izmir panjur tamiri, gaziemir panjur tamiri, menderes panjur tamiri, karabağlar panjur tamiri, buca panjur tamiri, torbalı panjur tamiri, ayrancılar panjur tamiri