Bornova Panjur Tamiri

İzmir'in Her Yerine Servimiz Vardır

logo
  • 0 554 963 69 19

  • izmirpanjurservisi@yandex.com

  • İZMİR/MERKEZ

  • 7/24 SERVİSİMİZ VARDIR

  • 08:00 - 23:59

  • Haftanın 7 Günü

Yardıma ihtiyacın mı var ?

Bize 0 554 963 69 19 bu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
HABER

Bornova Panjur Tamiri

Bornova panjur tamiri, panjur kullanıcılarının bildirmiş olduğu arızaya hemen dönüş yaparak, oluşan arızanın hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar. Panjur kullanıcıları, panjurlarında meydana gelen farklı sebeplerden dolayı sorun yaşayabilmektedir. Panjur kullanımı isteğe bağlı olarak kullanılsa da bazı durumlarda ihtiyaç halini de alabilmektedir. Panjur kullanmak, evinizin enerji tasarrufuna yardımcı olur. Özellikle kış aylarında, ev işinde mevcut olan ısının içeride kalmasını sağlar. Bunun dışında, gün içinde fazla gelen güneş ışınlarından da korur. Panjurlar, evde perde kullanımına da gerek kalmadan, dışarıdan içerinin gözükmesine de engel olur. Bazı modellerde, siz dışarıyı görürken, dışarıdaki insanlar sizi göremez. Bu model, bu özelliği nedeni ile oldukça tercih edilir. 

Panjurlar da Meydana Gelen Arızalar ve Nedenleri

Bornova Panjur tamiri, panjurunuzda oluşan arızanın neyden kaynaklığını önce tespit eder ve sonrasında bu nedeni ortadan kaldırarak, bir daha arızaya neden olmasına  engel olur. Panjur modelleri, arızaların neden oluşmasına ve arıza farklarına neden olur. Yani panjurlar iki farklı sistem ile çalışır. Bu sistemler, manuel sistem ve motorlu sistemlerdir. Panjurunuzda meydana gelecek olan arızalarda buna göre farklılık gösterir. Manuel sistem ile çalışan panjurların arıza sebepleri genellikle kullanıcının yapmış olduğu hatadan dolayı meydana gelmektedir. Bir diğer neden ise; panjurun, uzun yıllardır kullanılıyor olmasından dolayı oluşmaktadır. Motoru sistemde meydana gelen arızalar ise oldukça farklı nedenlerden dolayı olabilir. Motor içinde meydana gelen arıza ya da elektrik kesintisi kaynaklı arızalar olabilmektedir. 

Panjur Modelleri

Bornova panjur tamiri, oluşabilecek bütün arızalar için titizlik ile onarım sağlar. Panjur modelleri, insanların zevkine göre farklı modellerden oluşur. Bu modeller, ahşap, plastik ve metal modellerdir. Son zamanların en popüler olanı ve en çok tercih edilen modeli ise ahşap modeldir. Metal modellerin kullanım yerleri ise daha çok garaj kısmında ya da bahçe giriş kapısında olmaktadır. Metal yapısı daha sağlam olduğu için güvenliği daha yüksek olacağı için bu tarz yerlerde daha fala kullanılır. Ahşap modelleri, modern  bir hava sunduğu için genellikle pencere ve iç kapı kısımlarında kullanılır.

Bizi Tercih Edin ! HAFTANIN 7 GÜNÜ 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ : 0 554 963 69 19